Перевезення вантажів ЕКСТРА ЕКОНОМ

Содержание:

Вантажні транспортування замовляють індивідуальні клієнти, організації, виробники. Ця робота потрібна в Україні. Якісні перевезення вантажів створить наша фірма ЕКСТРА ЕКОНОМ. {У нас|У нашій компанії|Тут|можливо оформити замовлення на транспортування вантажів будь-якого типу, габаритів та величини. Ми гарантуємо високу якість послуг, результативність та приємні ціни.

Наші послуги

Наша транспортна компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ має величезний досвід в ​​компанії вантажних перевезень. Ми даємо гарантію на цілість перевезених предметів, товарів, багажів. Наш офіс розташовується у Столиці, перевезення багажів здійснюється по столиці України, а також в інші міста держави.

У цієї компанії функціонують професійні вантажники, шофери, експедитори. Це професіонали, які мають великий практичний досвід в області транспортування вантажу. В автопарку є транспортні засоби різної вантажопідйомності. Це дозволяє оптимізувати витрати клієнта. Перевезення товарівздійснюється на привабливих умовах:

 • Оформити замовлення на муніципальні та міжміські перевезення вантажів можна за недорогими цінами.
 • Експлуатуються нові транспортні засоби з необхідними кріпильними, такелажними механізмами.
 • На цьому порталі перевезення вантажів можливо замовити перевезення товарів різного типу у зручний час. Заявки приймаються у режимі 24/7.
 • Крім шофера з власним вантажним авто у Києві у нас можна оформити замовлення упаковку, складання та демонтаж, розвантаження та підняття на поверх.
 • При здійсненні автоперевезення вантажу використовуємо особливий підхід. Вибирається кращий план авто вантажоперевезення, логістика точно продумується.
 • Ціна сервісу перевезення вантажів зафіксована, не |змінюється у ході виконання замовлення.

В числі онлайн-проектів вантажоперевезень наш проект гранично просто змальовує функцію доставки, ціни та умови. Щоб перевезти багаж з невеликими витратами, наш спеціаліст допоможе підібрати відповідний вид автотранспорту. Попутна доставка зменшує вартість перевезення вантажів.

Вантажне таксі

Наша фірма надає послуги вантажного таксі на цікавих умовах. Крім речей, виробів автотранспортний засіб може провезти також пасажирів. Зазвичай близько з шофером є 2 місця. Це дає можливість супроводжувати вантаж. У нашій компанії можна замовити мотоевакуатор, транспорт для переїзду, зміну офісу і т. д. Послуги таксі для вантажних транспортувань нашої команди характеризується поруч позитивних сторін:

 • Вантаж. таксі подається за вказаним адресою протягом 30 хв.
 • Супровід допускається для 2 клієнтів. Коли набрати бригаду вантажників, то для пасажира виділяється одне місце.
 • Таксі вантажоперевезення може транспортувати не дуже великі багажі, як наприклад, одну машину для прання.
 • Коштує вантажне таксі у Києві за доступною ціною. Розрахунок вартості виконується по кілометражу, що проїжджає автомобіль, а не за витраченим часом.

У нашій компанії можна оформити замовлення на недороге вантажне таксі, мотоевакуатор в Києві та інших містах України. Ми перевеземо речі та клієнтів з аеропорту або вокзалу, у період транспортування, обладнання з супермаркетів та будівельних магазинів, домашню техніку.

Переїзд

Для того, щоб привезти майно на нове місце, необхідна складна організація транспортування . Наша компанія має великий навичку у цій сфері. Наша фірма зробимо за доступною ціною офісний, промисловий, дачний, квартирний переїзд у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та інших мегаполісах України.

Наша фірма виробляємо транспортування за повним циклом за графіком 24/7. Наше підприємство ручається, що всі речі будуть професійно завантажені в транспортний засіб. У період перевезення речової у Києві та інших містах продумується маршрут. Це гарантує швидку, безпечне транспортування. На нашому сайті присутнє все необхідне, щоб транспортувати офіс, магазин, промисловий об’єкт. можливо замовити заміський або квартирний переїзд за повним циклом. Всі турботи, відповідальність за безпеку речей, обладнання бере на себе наша компанія. Також можливо оформити замовлення на переїзд в інше населений пункт.

При організації транспортування багажів у Києві наша фірма використовує газелі з короткою та довгою базою, максі- та мінібуси . Ще у нашій службі переїзду є вантажний автотранспорт Mercedes, MAN, Nissan, Tata.

Попутні вантажоперевезення по Україні

Попутні вантажоперевезення дають можливість оптимізувати витрати замовника. На нашому сайті можливо оформити замовлення на перевезення вантажів по Україні до 2 тонн, ціна яких виявиться оптимальною для замовника. Автотранспорт, який транспортує майно, покупки буде заїжджати заодно до декілька населених пунктів. Це серйозно зменшує ціну послуги для замовника.

У нашій компанії можна зарезервувати вантажне таксі в Білу Церкву, Дніпро, Львів та інші міста держави. Ми відправимо різні види товарів, майно, цінні речі, крім небезпечних та нелегальних. Ми організуємо транспортування в Одесу, Полтаву, Черкаси та інші області. Попутні транспортування можливо зарезервувати для наступних цінностей:

 • будівельні матеріали;
 • апаратура;
 • металоконструкції, конструкції з заліза;
 • персональні речі;
 • меблі, дзеркала, вироби зі скла;
 • сейфи;
 • оснащення;
 • харчові продукти;
 • інше.

Перевезення вантажів у Львів, Київ, Рівне та інші населені пункти виконуються швидко. Ціна залежить від виду та обсягу багажу, розташованості пункту прибуття, складності процесів з навантаження і завантаження і т. д.

Автомобільні перевезення

Однією з популярних сервісних послуг у великих містах є автомобільні транспортування. Логістика продумується з обліком вантажу, транспортної розв’язки, захищеності та багатьох інших факторів. По різному місцеположенню виконується швидка транспортування будівельного матеріалу, побутової техніки, предметів меблів та інших товарів.

Наприклад, можна зарезервувати перевезення з Епіцентру або іншого гіпермаркету у комфортний для вас час. Немає сенсу довго очекувати, щоб транспортувати морозильник або пральну машину. В різний ділянку населеного пункту покупки будуть завезені у короткі строки. На нашому сайті також можливо оформити транспортування негабаритних багажів у Києві, Одесі, Львові і т. д. Ми здійснимо транспортування предметів меблів, організуємо транспортування особистих цінностей, сейфів, обладнання. Тариф залежить від таких факторів:

 • вага та розмір предмета;
 • період здійснення заявки;
 • наявність додаткових параметрів у вантажу (тендітний, що швидко псується, нестандартний тощо);
 • протяжність;
 • індивідуальні побажання споживача;
 • застосування додаткових заходів щодо забезпечення цільності вантажу.

Рахунок моменту виконання роботи стартує з часу прибуття автотранспортного засобу на адресу, де здійснюється завантаження. Ми маємо значний досвід перевезення тендітних, швидко псуються товарів, меблів, скляних та дзеркальних предметів. Ми гарантуємо, що багаж будуть привезені своєчасно, без пошкоджень.

Міжнародні транспортування

Іноді транспортувати особисті речі або продукти треба за кордон України. У цьому варіанті організовується міжнародне вантажоперевезення. Приготування вимагає ретельного планування маршруту, складання потрібних свідоцтв. У нашій фірмі замовляють міжнародні перевезення в Польщу, інші держави Євросоюзу. Ми отримуємо заявки від приватних та юридичних осіб.

При здійсненні міжнародних перевезень до Німеччини, Італії, Чехії та в інші країни необхідно підготувати товарну накладну . Співробітники нашої компанії можуть ретельно упакувати речі, цінні речі. Всі предмети міцно зміцнюються у фургоні автомобільного транспорту. Це забезпечує безпеку цінностей споживача. У процесі організації міжнародних вантажоперевезень до Угорщини або іншої держави можна замовити такі машини:

 • мінібус — вантажопідйомність до 0,7 т (є 2 місця для пасажирів);
 • максібус — кузов об’ємом 10 м2 (для клієнтів виділено 2 місця);
 • фури для габаритних та негабаритних вантажів;
 • автомобілі Nissan, Mercedes, Tata, MAN.

Вартість міжнародних перевезень в Італію, Німеччину, Польщу та інші держави розрахує наш експерт по телефону. Менеджер бере до уваги параметри, кубатуру вантажу, особливості маршруту та ряд інших умов.

Грузчики

Під час переїзду, перевезенні різноманітних ТМЦ, персональних багажів замовляють послуги вантажників. Наші співробітники мають значний досвід у виконанні подібних робіт. Це дозволяє виключити ряд промахів. Вантажник не тільки застосовує фізичну силу, а й оцінює правильність захоплення, транспортування об’єктів. Часто експертам потрібно експлуатувати вантажопідйомну техніку, пілотаж якої також вимагає певних умінь та навичків.

У нашій компанії можливо оформити сервіс вантажників у Києві та інших населених пунктах України. Якщо необхідно ми надішлемо на об’єкт складських робітників, вантажників, які грамотно занурять і звантажать габаритні, негабаритні вантажі, товари, професійно закріплять установки, інші матеріальні цінні речі у фургоні. Наші вантажники в Білій Церкві, Києві, Запоріжжі, Полтаві та інших містах організують такі функції:

 • завантаження та розвантаження;
 • розміщення меблів та оргтехніки по зонах;
 • упаковка;
 • розбірка та збірка предметів меблів;
 • спуск та підйом без ліфта;
 • складські роботи.

У нашій компанії аналогічно можливо оформити замовлення на навантажувально-розвантажувальні роботи у Києві та інших містах. Наша фірма виконаємо заявки будь-який складності. У нашій компанії можливо замовити сервіс робітників з навантаження у Києві відразу або на конкретний час. Оплата розраховується погодинно.

До нас ЕКСТРА ЕКОНОМ досить часто звертаються клієнти для оренди фахівців для транспортування житла, офісу, доставки товарів, будматеріалів, вивезення будівельного буду та об’ємного відходів. Наші співробітники мають хорошу підготовку, проходять належнінавчання. Це допомагає нам реалізовувати запитання різної складності.

Пакувальні матеріали

Перед транспортуванням ТМЦ та персональних речей їх бажано упакувати. Це набагато знижує можливість їх псування. Плівки, картонна упаковка для перевезення вантажів оберігає площини від подряпин, сміття, забруднення, впливу рідкості та інших негативних факторів.

Найголовніше пакувати різні елементи або конструкцію повністю. Особисті речі при переїзді необхідно складати у картонні ящики для перевезення вантажів. Зсередини може передбачатися особливий матеріал, що захищає продукти та майно від різних впливів. При необхідності співробітники нашої компанії запечатають ТМЦ у суворій відповідності з діючими стандартами.

Ми рекомендуємо безумовно упаковувати перед перевезенням дивани, крісла, стільці та іншу предмети меблів, матраци, товари з тканинною та суконною обивкою, побутову техніку і т. д. стане в нагоді універсальна упаковка. Якщо вже вантаж нестандартний, ми запропонуємо відповідні матеріали. У нас можна оформити замовлення на упаковку в Києві таке:

 • Картон для транспортувань. Це доступний за ціною, але надійний матеріал, той який виготовляється у вигляді куточків, коробок. Картон несприйнятливий до навантажень, міцний та універсальний. Коробки з такого сировини можливо встановлювати одну на іншу. Майже завжди в тари з гофрованого картону складають посуд, невеликі побутові речі та техніку, об’єкти інтер’єру, одяг, іграшки, літературу і т.д.
 • Ящики з товстого гофрокартону або деревини використовують при перевезенні неміцних цінностей, як наприклад, речей з кераміки, фарфору, скла, кришталю, і звичайно чутливої до пульсацій техніки. Така пакування прорахована на серйозні навантаження.
 • Повітряно-бульбашкова плівка для перевезення вантажів. Вид матеріалу експлуатується для неміцних речей, картин, дзеркал, порцеляни і т. д. Це додатково запобігає ТМЦ від поломок при транспортуванні у ящиках або без них.
 • Стрейч-плівки для упаковки предметів. Використовується для захисту побутової техніки, об’єктів інтер’єру. Матеріал застосовується для загортання кухонного посуду, техніки та інших речей різного обсягу.


Читайте — подробная информация: грузоперевозчики


Ми видамо матеріали для упаковки незначних і великих технічних рішень, об’єктів. Всі наші співробітники допоможуть вибрати оптимальний спосіб.

Вивіз сміття

В результаті побудови або ремонту залишається багато сміття та відходів. Це демонтована обробка та конструкції, витрачені упаковки від матеріалів і т. д. Щоб швидко прибрати майданчик, замовляйте у компанії вивіз будівельного сміття у Києві або інших мегаполісах України. Слід пам’ятати, що викидати подібні відходи у звичні сміттєві контейнери не можна.

Наша компанія здійснить транспортування будівельного сміття на приготовлений для подібного полігон. У нас можна оформити разову послугу або укласти договір на довготривалій основі. Наша фірма не вивозимо побутові відходи, автомобільні покришки. Ми надаємо дохідну вартість вивезення будівельного сміття. Зателефонуйте до наших працівників, щоб сформулювати питання, зробити замовлення.